Prehľadne zorganizované portfólio a plnohodnotný manažment Kontaktov sú fundamentálne pre Úspešný biznis

Práca s klientom

Portfólio a kontakt manažment

 
Práca s klientom

Zhromaždite bežné kontakty

V pár minútach Vám spojíme vaše akékoľvek bežné kontakty s Kapity. Bežné kontaktky (v Kapity) sú chápané ako studené a neaktívne. Každému takémuto studenému kontaktu sa žiada priradiť vzťah (môj -  kamarát, spolužiak etc alebo od niekoho iného - brat, kolega etc) a triviálnou jednoklikovou aktiváciou sa z neaktívneho kontaktu stane “potencionálny klient” s predpísaným workflow manažmentom a vlastným detailom kontaktu.

Práca s klientom

Spracujte potencionálnych klientov

Spoľahlivý workflow manažment potencionálneho klienta v Kapity vnáša chirurgickú presnosť do vaších procesov predaja. Možnosť prepojenia jednotlivých krokov predaja s naplánovanými aktivitami (s úlohami, s kalendárom) prináša istotu že vaše naplánované telefonáty, stretnutia a úlohy budu vždy načas splnené. Prehľadný detail kontaktu spája všetky potrebné informácie (váš vzťah ku kontaktu, formálne údaje, poznámky, uložené dokumenty, vaša komunikácia - telefonáty, všetky minulé a naplánované aktivity – kalendár, úlohy) na jedno miesto, a tak zabezpečuje, že Vám neunikne žiadna maličkosť a vy sa môžete plne sústrediť na predaj.

Práca s klientom

Híčkajte si klientov

V momente ako si zaznačíte predaj (predaný produkt a vaše získane body za predaj) tak s potencionálneho klienta sa stáva klient. Opäť, aj tu Kapity prináša  prehľadný detail kontaktu so všetkými potrebnými informáciami na jednom mieste, včetne predaných produktov, získaných kontaktov a odmien.

Práca s klientom

Opatrujte referentov

Dnes je to referent, o rok to môže byť klient.

Práca s klientom

Získavajte nové kontakty

Dizajn Kapity (detail každého kontaktu a základná pracovná doska) vás neustále vedie, nabáda a upozorňuje ku získavaniu nových kontaktov.

Práca s klientom

Workflow

Práca s tímom

Nováčik

Práca s tímom

Manažment

Analýza

Reporty

Menu

O nás

Sme spoločnosť, ktorá sa primárne venuje technickým riešeniam pre vertikálny trh finančného sprostredkovania a poradenstva. Každé z našich riešení je kombináciou špičkovej technológie a dokonalej znalosti trhu.

Kontakt

Webland, s.r.o.

Štúrova 132/10 

058 01 Poprad
+421 903 483 635

info@kapity.sk

Webland, s.r.o. © 2018 Všetky práva vyhradené

Obchodné podmienky   Osobné údaje    Osobné údaje - marketing   Cookies  Status