Práca s klientom

Spracujte potenciálnych klientov

Spoľahlivý workflow manažment potencionálneho klienta v Kapity vnáša chirurgickú presnosť do vaších procesov predaja. Možnosť prepojenia jednotlivých krokov predaja s naplánovanými aktivitami (s úlohami, s kalendárom) prináša istotu že vaše naplánované telefonáty, stretnutia a úlohy budu vždy načas splnené. Prehľadný detail kontaktu spája všetky potrebné informácie (váš vzťah ku kontaktu, formálne údaje, poznámky, uložené dokumenty, vaša komunikácia - telefonáty, všetky minulé a naplánované aktivity -kalendár, úlohy) na jedno miesto, a tak zabezpečuje že Vám neunikne žiadna maličkosť a vy sa môžete plne sústrediť na predaj.

Práca s klientom

Híčkajte si klientov

V momente ako si zaznačíte predaj (predaný produkt a vaše získane body za predaj) tak s potencionálneho  klienta sa stáva klient. Opäť, aj tu Kapity prináša prehľadný detail kontaktu so všetkými potrebnými
informáciami na jednom mieste, včetne predaných produktov, získaných kontaktov a odmien.

Práca s klientom

Opatrujte referentov

Dnes je to referent, o rok to môže byť klient.

Práca s klientom

Získavajte nové kontakty

Dizajn Kapity (detail každého kontaktu a základná pracovná doska) vás neustále vedie, nabáda a upozorňuje ku získavaniu nových kontaktov.

Menu

O nás

Sme spoločnosť, ktorá sa primárne venuje technickým riešeniam pre vertikálny trh finančného sprostredkovania a poradenstva. Každé z našich riešení je kombináciou špičkovej technológie a dokonalej znalosti trhu.

Kontakt

Webland, s.r.o.

Štúrova 132/10 

058 01 Poprad
+421 903 483 635

info@kapity.sk

Webland, s.r.o. © 2018 Všetky práva vyhradené

Obchodné podmienky   Osobné údaje    Osobné údaje - marketing   Cookies  Status