Presne definované „kroky predaja”

sú imperatívom pre efektívny obchod

Práca s klientom

Workflow manažment potencionálneho klienta

 
Práca s klientom

Ako máte zorganizovaný predaj?

Aby ste sa cítili od prvého momentu ako doma, tak v Kapity Vám prínášame možnosť si usporiadať vlastný workflow predaja podľa krokov, ktoré sa zhodujú s krokmi predaja vo Vašej spoločnosti. Napíšte nám.

Práca s klientom

Získavajte informácie

Hneď ako sa rozhodnete že z bežného kontaktu sa stane príležitosť - potencionálny klient, budete potrebovať aby všetky informácie o tejto obchodnej príležitosti boli vždy po ruke a na jednom prehľadnom mieste. Váš vzťah ku kontaktu, formálne údaje, poznámky, uložené dokumenty, vaša komunikácia (telefonáty), všetky minulé a naplánované aktivity (kalendár, úlohy) s kontaktom to sú všetko informácie, ktorých zbieranie a zanamenávanie v Kapity je úplne prirodzené.

Práca s klientom

Plánujte ďalší krok

Prepojte si jednotlivé kroky predaja s plánovanými aktivitami, využite notifikácie (email,SMS) a získate istotu že o všetkom čo Vás čaká budete vedieť v predstihu. Naplánujte si telefóny, stretnutia, obedy a ďalšie úlohy aby Vám nič neuniklo z Vašej dennej rutiny.

Práca s klientom

Revidujte v kalendári

Všetky plánované aktivity a stretnutia
sa ukladajú do kalendára.

Práca s klientom

Poučte sa z neúspešných krokov

Kapity automaticky zaznamenáva Váš predajný proces a tak môžete spätne analyzovať kde, teda v akom kroku (call, stretnutie, analýza, predaj) sa vaša príležitosť rozplynula ako neúspešná a teda, čo je potrebné vylepšiť, prípadne zmeniť (call list ,osobnú konverzáciu, predajnú argumentáciu etc).

Práca s klientom

Analyzujte neúspešné kontakty

Čo je potrebné vylepšiť? Prípadne úplne zmeniť? Telefonovanie? Call list? Predajnú argumentáciu na stretnutie? Automatické zaznamenávanie vaších predajných procesov Vám umožňuje spätnú analýzu vaších neuspešných krokov a tak získať reálne odpovede na mnohé kritické otázky.

Práca s klientom

Portfólio

Práca s tímom

Nováčik

Práca s tímom

Manažment

Analýza

Reporty

Menu

O nás

Sme spoločnosť, ktorá sa primárne venuje technickým riešeniam pre vertikálny trh finančného sprostredkovania a poradenstva. Každé z našich riešení je kombináciou špičkovej technológie a dokonalej znalosti trhu.

Kontakt

Webland, s.r.o.

Štúrova 132/10 

058 01 Poprad
+421 903 483 635

info@kapity.sk

Webland, s.r.o. © 2018 Všetky práva vyhradené

Obchodné podmienky   Osobné údaje    Osobné údaje - marketing   Cookies  Status